Sheraton Istanbul Ataköy Hotel

Sheraton Istanbul Atakoy

Telefon: (90) (212) 413 06 00
Bize Ulaşın· Yerel Saat: 21:26 · Hava Durumu: °C · E-Posta Gönderin
Rauf Orbay Caddesi Sahilyolu, No:10, Bakirkoy, Istanbul 34158 Turkey
rezervasyon
Giriş
#
Çıkış
#
Oda Bilgileri
1 Oda, 1 Yetişkin, 0 Çocuk

Positive Spa

Sheraton İstanbul Ataköy, 1355 metrekare alan üzerine kurulu Positive SPA, misafirlerinin tüm ihtiyaçlarına cevap veriyor. Positive Spa’da açık kapalı yüzme havuzları, Sheraton İstanbul Ataköy’ün Positive Spa’sında 2 adet sauna, 2 adet buhar banyosu ve 2 adet kar çeşmesi bulunmaktadır.. Yazları havuz başında Pool bar, kışları spanın içindeki Vitamin bar hizmet vermektedir.

Sheraton İstanbul Ataköy Positive Spa, buhar odaları, sauna, Türk Hamamı, jakuzi, şok banyosu, kar çeşmesi, açık, kapalı, çocuk ve kulaç havuzları, fitness merkezi gibi rahatlama, konfor ve sağlıklı yaşam alanlarını içinde barındırmasının yanı sıra, kişiye özel programların da dahil olduğu, ayrıcalıklı hizmetler sunuyor.
 
Gelin ve Sheraton İstanbul Ataköy Positive Spa’nın büyülü dünyasında sakinleştiren ve huzur veren bakımlarla kendinizi yenileyin. Burada siz sadece dinleniyorsunuz. Her türlü istek ve ihtiyacınızla biz ilgileniyoruz. Sadece rahatlayın, derin bir nefes alın ve daha önce yaşamadığınız bir dinginliğin sizi sarmasına izin verin.
 
Lütfen Sheraton Ataköy Positive Spa resepsiyonundan randevu alınız.

Spa Resepsiyon Tel: 0212 413 06 05